Wydział Elektryczny - Teleinformatyka (S1)

Efekty uczenia się:

KODWiedza
TI_1A_W01Ma wiedzę z zakresu matematyki, fizyki i innych obszarów właściwych dla kierunku studiów teleinformatyka przydatną do formułowania i rozwiązywania prostych zadań z zakresu teleinformatyki, telekomunikacji i obszarów pokrewnych.
TI_1A_W02Ma wiedzę w zakresie kierunków studiów powiązanych z kierunkiem teleinformatyka.
TI_1A_W03Ma zaawansowaną, uporządkowaną i podbudowaną teoretycznie wiedzę ogólną obejmującą kluczowe zagadnienia z obszaru teleinformatyki.
TI_1A_W04Ma szczegółową wiedzę związaną z wybranymi zagadnieniami w obszarze teleinformatyki.
TI_1A_W05Ma wiedzę o trendach rozwojowych z zakresu dziedzin nauki i dyscyplin naukowych, właściwych dla kierunku teleinformatyka.
TI_1A_W06Zna metody, techniki, narzędzia i materiały stosowane przy rozwiązywaniu prostych zadań inżynierskich w obszarze teleinformatyki.
TI_1A_W07Ma wiedzę o cyklu życia urządzeń, obiektów i systemów technicznych.
TI_1A_W08Zna i rozumie problemy współczesnej cywilizacji, ma wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania i prawa, w tym podstawowych pojęć i zasad z zakresu ochrony własności przemysłowej i praw autorskich.
TI_1A_W09Zna podstawowe zasady tworzenia i rozwoju form indywidualnej przedsiębiorczości.